MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11323003
nr 1132 3003
Byrå
Rokoko, Intarsia, längd: 113 cm, djup: 56 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
måndag 25 september 2017
kl 20:23:31
- Klassiska
25 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska